استوانه ابزار اندازه گیری، تشخیص استوانه ای

استوانه ابزار اندازه گیری، تشخیص استوانه ای
چت کن
جزئیات محصول

به عنوان یکی از تولید کنندگان پیشرو چین و تامین کننده با دقت بالا اندازه گیری استوانه، تشخیص استوانه ای، آن است که در اینجا در انتظار تماس شما.

کاربرد:
سری Leadsy اندازه گیری ماشین آلات استوانه عمدتا برای اندازه گیری قطعه گردان بدن که در سطوح مختلف به طور منظم یا نامنظم، مداوم یا متناوب، مانند استفاده می شود خود گرد، استوانه، خطی، متحدالمرکز، coaxiality، مسطح بودن، موازی، perpendicularity، سطوح تموج و به زودی. علاوه بر این، تجزیه و تحلیل طیفی، تجزیه و تحلیل ارتفاع موج، تجزیه و تحلیل و تجزیه و تحلیل shafts'curvature وسیعی پرش را می توان در دستگاه انجام شده است.
مشخصات:
1. ساختار تحمل aerostatic بر دقت بالا پلت فرم rotarymeasurment، که می تواند اسپیندل اصلی دستگاه تحت تاثیر سایش را استفاده می شود، بنابراین عمر آن تمدید خواهد شد.
2. همانطور که برای اکتساب داده ها، توری دایره دقیق وارد شده از این شرکت از HEIDENHAIN در آلمان و همچنین روش مورد، متوجه است.
3. دستگاه با مشخصات و طول یاقوت probes.Furthermore مختلف پیکربندی، پروب های ویژه و وسایل را می توان با توجه به نیازهای مشتری طراحی شده است.
4. این دستگاه دارای عملکرد قدرتمند تجزیه و تحلیل، مانند خطی، استوانه، مسطح بودن، موازی، coaxiality، متحدالمرکز، تموج و موج analysis.It ارتفاع می توانید طیف فرکانسی حالت سطح قطعه را تجزیه و تحلیل و در نهایت و دامنه موج را می توان ارائه شده است.

پرس و جو