صفحه اصلی > راه حل های > محتوای

چگونه برای تمیز کردن خط کش توری کفپوش CMM

Sep 02, 2016

مختصات با دقت بالا اندازه گیری ماشین مورد نیاز برای کار در محیط عاری از گرد و غبار داخل سالن، درجه حرارت باید بین 18 تا 22 درجه رطوبت هوا بین 40% و 70% کنترل کنترل. بنابراین اندازه گیری محیط زیست باید با تجهیزات مناسب تهویه مطبوع نصب. مشروط کاربر می توانید برای نصب کن برای اطمینان از کیفیت هوا. هر چند هنوز هم در چنین محیط خوب، حاکم توری کفپوشسه دستگاه مختصات نیاز به تعمیر و نگهداری منظم. این می تواند اطمینان از دقت اندازه گیری و طولانی تر کردن عمر سه مختصات اندازه گیری ساز.

توری کفپوش خط کش دقیق اندازه گیری جزء است، تعمیر و نگهداری آن نقش زیادی در بهبود دقت اندازه گیری. ضربات یادداشتهای راه درست برای تمیز توری کفپوش حاکم است:

اول، شیب در جاذب توپ با الکل خشک جاذب توپ از یک طرف حاکم توری کفپوش به طرف دیگر پاک را و سپس آن را با توپ پنبه پاک را پاک دوباره جایگزین. توپ پنبه نمی تواند مورد استفاده مجدد قرار و عقب و جلو پاک نباید. توجه خاص به انجام آن به خواندن سر در حال پاک کردن را لمس کنید. از آنجا که خواندن سر به خواندن مش استفاده می شود سنسور ها، محل و فاصله از توری کفپوش با دقت تنظیم می شود. اگر این چیزها تغییر کرده است، به آن اشتباهات خواندن است که نمی تواند سیستم شروع, بنابراین حتما به آن توجه می شود; و اجازه ندهید که سر و صدا از چوب پنبه الیاف بر روی توری کفپوش، جذب فیبر تولید برق به خواندن سر را تحت تاثیر قرار. توری کفپوش حاکم غالبا محو شود باید، سه ماهه یا نیمه سال خوب است.

برای حاکم باز توری کفپوش Renishaw نوع فیلم محافظ روی لایه توری کفپوش حاکم است. اگر می خواهید برای تمیز کردن آن شیب در پارچه ایی با آب graze و یا پاک کردن اتانول بدون آب. اما زیرا متانول از فیلم محافظ خوردگی کیفیت اتانول بدون آب باشد است که متانول, بالا, باید.


لطفا اطلاع رسانی ما اگر هر گونه سوال و یا مشاوره

ایمیل:overseas@cmm-nano.com