شرایط محیط CMM

هماهنگ اندازه گیری ماشین با دقت بالا اندازه گیری تجهیزاتاست، که بهترین شرایط کار باید تضمین شرایط محیط خود دقت اندازه گیری آن در رشته های خاص، اثر بگذارد.

1. درجه حرارت مورد نیاز برای دقت بالا اندازه گیری

1.1 محدوده دمایی: 20±2 ℃

1.2 تغییر دما: < ℃ 0.5 ساعت; < 1 ℃ / 24h

1.3 گرادیان دما: < ℃ 0.5 متر

1.4 ماشین را زمان دما متعادل: > 48 ساعت

ياد آوري: اگر درجه حرارت استاندارد الزامات رسیدن دقت دستگاه کاهش خواهد یافت.

2. رطوبت

رطوبت محیط کار ماشین در زیر دو جنبه اصلی تاثیر می گذارد:

رطوبت بالا آسان به زنگ قطعات ماشین تا ماشین کاری و طول عمر تاثیر می گذارد; رطوبت کم آسان به تولید استاتیک تا بد را بر کار در سیستم های رایانه و کنترل می شود. رطوبت مناسب حدود 45% است — 60%.

3. طهارت

استاتیک و گرد و غبار می تواند احتمالا بر دستگاه اندازه گیری نگهداری dustproof و آنتی استاتیک باید به طراحی سطح زمین و سطح دیوار گرفته.

4. بام

تمیز و خشک. رطوبت آن کمتر از 15 درصد است

مصرف هوا: 50L/min

فشار هوا: 6-10 نوار

5. منبع تغذیه

AC 220V، 50Hz, 2.5KVA; نوسان ولتاژ نمی بزرگ از 5% از امتیاز ولتاژ باید; CMM با دیگر دستگاه های الکترونیکی با قدرت بالا با هم مانند تهویه مطبوع، دستگاه کپی ماشین، پاره پاره کننده، و غیره استفاده نکنید. در استفاده از با هم ضروري است لطفا پس از جنگ ترانسفورماتور یا زياد سر و صدا فیلتر اتخاذ.

6-پایه ارتعاش مورد نیاز

ارتعاش frequency≤10Hz amplitude≤0.5 میلی متر

10 هرتز < frequency≤30 amplitude≤1mm هرتز ارتعاش

ارتعاش فرکانس > 30 هرتز amplitude≤3μm

7-فرود

به منظور تضمین CMM قدرت کنترل سیستم و کامپیوتر سیستم قابل اعتماد و پایدار کار ما باید تجهیز CMM با سیستم grounding مستقل و قابل اعتماد. سیستم grounding باید طراحی با توجه به شرایط محلی واقعی و مقاومت آنان زیر 4 اهم باشد.

هنگامی که شرایط زمین شناسی بد دستگاه محروم پایه، که از تخت فولاد گالوانیزه جوش داده شده و پوشش داده شده توسط زمین برای محافظت از خود را ساخته شده است باید به تصویب رسید. جرندنج مقاومت می باید زیر 4 اهم و یا دستگاه پایه طول باید.


لطفا اطلاع رسانی ما اگر هر گونه سوال و یا مشاوره

ایمیل:overseas@cmm-nano.com