کاتالیزور صنعتی توسعه--پل هماهنگ کردن دستگاه (CMM)

از دهه 1960 تولید صنعتی به سرعت توسعه داده شده بود. بنابراین سه دستگاه مختصات که مظهر 3d تکنولوژی اندازه گیری در لحظه تاریخی بوجود می آیند و توسعه سریع و بهبود به خصوص پس از ظهور ماشین آلات، ماشین آلات، خودرو، صنعت هوا و فضا و الکترونیک انواع فن آوری های پیشرفته تست و ابزار, مورد نیاز است.

دقت اندازه گیری ابزار اندازه گیری سنتی (مانند میکرومتر كلبرس سنج بلوک، و غیره) به طور کلی کم است که می تواند در زمینه که دقت عمومی بالا است استفاده می شود. اما برای محصولات با تکنولوژی بالا اندازه گیری داده نمی راضی است و این نیروی انسانی منابع مادى برای اندازه گیری قطعات کوچک یک هزینه. ظهور سه مختصات رسما شکست این مشکل مشکل.

advanced and precision bridge measuring machine to provide practical measuring solutions

در سال 1956، جهان اول هماهنگ اندازه گیری ماشین طراحی و توسعه توسط شرکت بریتانیایی فرانتی سپس پس از یک سری از بهبود در سال 1964، شرکت سوئیس SIP به استفاده از نرم افزار اندازه گیری فاصله بین نقطه است که استفاده از نرم افزار اندازه گیری آغاز شد. پس از توسعه سریع تکنولوژی کامپیوتر، CNC دوران آمدن تابع هماهنگ اندازه گیری ماشین قوی تر و دقت اندازه گیری بالاتر است.

با پیشرفت علم و تکنولوژی، عملکرد، دقت و کیفیت سه ماشین اندازه گیری مختصات به تدریج، به ویژه در تحقیقات و توسعه ماشین آلات و ماشین آلات و خودرو و هوا و فضا های مختلف تولید قطعات پیچیده اصلاح می گردند. در پاسخ به رقابت های جهانی، شرکت های ساخت نیز متصل اهمیت زیادی برای بهبود بهره وری ماشینکاری و کاهش هزینه تولید است. در میان آنها، مهم ترین تولید محصولات با کیفیت بالا است. به منظور اطمینان از اندازه قطعات و دیدار با عملکرد فنی مورد نیاز، موضوع شرکت های مدیریت کیفیت سخت است. فقط در فرض تضمین تولید با کیفیت بالا تولید کننده می تواند بقا و توسعه را درک کنند.

سه هماهنگ کردن دستگاه های اندازه گیری با آن با دقت بالا، بالا انعطاف پذیر و عالی دیجیتال قابلیت تبدیل به ابزار مهم تضمین کیفیت در طراحی مدرن، توسعه، تولید، پردازش و ساخت.لطفا اطلاع رسانی ما اگر هر گونه سوال و یا مشاوره

ایمیل:overseas@cmm-nano.com