کتابچه راهنمای ماشین مختصات اندازه گیری، CMM دستی، Promas 564

1.Y محور راهنمای راه تصویب کبوتر نوع دم، که دارای دقت بالا و ثبات خوب است. 2.Software تصویب DMIS گویا 3.Y محور راهنمای راه تصویب کبوتر نوع دم، که دارای ثبات خوب است.

جزئیات محصول

به عنوان یکی از تولید کنندگان پیشرو چین و تامین کننده از کتابچه راهنمای ماشین اندازه گیری مختصات، CMM کتابچه راهنمای کاربر، promas 564، آن است که در اینجا در انتظار تماس شما.

بررسی اجمالی:

1. تصویب FEM پیشرفته (روش المان محدود) باعث می شود آن را یک سفتی قوی، خطای کوچک هندسه، دقت بالا، عملکرد بالا و پایداری بالا.

2. محور Y راهنمای راه تصویب کبوتر نوع دم، که دارای ثبات خوب است.

تصویب 3. سه محور را فشار هوا ساکن راهنمای هوا تحمل راه، متشکل از یاطاقان هوا که خود تمیز کردن، قبل از بارگذاری و دقت بالا، تضمین می کند دهانه بزرگ یاطاقان، قوی ضد نفوذی، مقاومت کوچک، بدون سایش و حرکت با ثبات است.

4. تصویب جهان معروف منعکس فلزی نوار اندازه گیری سیستم مقیاس، که دارای یک ضریب انبساط حرارتی نزدیک با بسیاری از قطعه کار و اطمینان از تکرارپذیری خوب است.

5. نرم افزار تصویب مالکیت معنوی متعلق به خود و عملکرد قوی نرم افزار DMIS گویا. با اندازه گیری مناسب آن و تابع اینترنتی، آن را تقاضا به چالش کشیدن مشتری با یک راه حل جامع اندازه گیری را تامین کند.

پارامترهای:

ITEM جزئیات
نوع Promas564
مقیاس خطی RENISHAW توری حاکمان از بریتانیا
قطعنامه از سر خواندن RENISHAW 1.0um
محدوده اندازه گیری 500MM 600MM × × از 400mm
MPEe E≤3.5 + 4L / 1000um
MPEP R≤3.8um

پروب اختیاری:

MCP MH20I
Renishaw MCP ProbeRenishaw Mh20I Probe

پرس و جو